ساعت :

14:10

تاریخ :

25 تیر 1403

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند

شهرداری بیرجند در تدارک آخرین استقبال

معاون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند از فضا سازی شهر بیرجند به مناسبت شهادت رئیس جمهور محبوب، شهید آیت ا… رئیسی و هیات همراه، خبر داد.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند، محمد رمضانی با گرامیداشت یاد و خاطره خادم الرضا(ع) و خادم ملت، رئیس جمهور شهید، آیت ا… رئیسی و هیات همراه، گفت: به همین مناسبت، پرچم مشکی ۱۶۰ متر مربعی در محل فرهنگسرای شهرداری بیرجند به اهتزاز درآمده است.
وی افزود: نصب بیش از ۲ هزار پرچم مشکی و ۸۰۰ متر مربع بنر در معابر و میادین اصلی سطح شهر و نیز مشارکت در برپایی موکب شهدای خدمت برای مراسم تشییع، از دیگر اقدامات صورت گرفته در این راستا می باشد.
وی اضافه کرد: در حوزه سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند نیز ناوگان حمل و نقل درون شهری با حداکثر توان برای ارائه خدمات و سرویس دهی به همشهریان عزیز در روز برگزاری مراسم تشییع، آمادگی کامل دارد و در راستای تقویت خطوط اتوبوسرانی منتهی به محل برگزاری مراسم تشییع،، تخصیص ناوگان برای جابجایی شهروندان گرامی به میادین و خطوط مختلف شهری و همچنین تخصیص اتوبوس برای عوامل اجرائی، تمهیدات لازم اندیشیده شده است.
رمضانی همچنین گفت: در حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری بیرجند، نامگذاری یک میدان یا معبر به نام رئیس جمهور شهید و همچنین آماده سازی و نظافت مسیر تشییع و در حوزه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیز ایمن سازی مسیر و حضور فعال و گسترده آتش‌نشانان و امدادگران در طول مراسم تشییع، در دستور کار قرار دارد.